Deli Televizija MMC Radio Kazalo
Stanje na cestah in mejnih prehodih

Preostali športi

Dragič zlat, Klančar srebrna, Dvoršak pa bronasta

Slovenski judoist Vito Dragič je na sredozemskih igrah v alžirskem Oranu v finalu osvojil zlato v kategoriji nad 100 kg. V odločilni borbi je po petih minutah in 51 sekundah z vazarijem premagal domačina Mohameda Sofianea Belreka.

4

Nepomnjašči odbil hitri napad Caruane in ohranil točko prednosti

Šahovski turnir izzivalcev se počasi preveša v zadnjo tretjino, Rusu Janu Nepomnjaščiju pa vse bolje kaže, da bi se drugič zapored lahko potegoval za naslov svetovnega prvaka. Pet krogov pred koncem ima namreč pred Fabianom Caruano točko prednosti.

14

Namiznoteniški igralci ubranili zlato po hudem boju s Portugalci

Slovenski namiznoteniški igralci so na sredozemskih igrah (SI) v Oranu v Alžiriji v finalu ekipnega dela s 3:2 premagali Portugalsko in ubranili zlato izpred štirih let.

1

Tjaša Andree Prosenc prejela visoko priznanje MOK-a

Tjaša Andree Prosenc, nekdanja umetnostna drsalka in kotalkarica ter dolgoletna članica izvršnega odbora Olimpijskega komiteja Slovenije, je v Lozani kot četrta iz Slovenije prejela olimpijski red, visoko priznanje Mednarodnega olimpijskega komiteja.