Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Preostali športi

Franc Pinter se je uvrstil na osme paraolimpijske igre

Slovenski strelec Franc Pinter se je na svetovnem prvenstvu za invalide v Sydneyju uvrstil v finale in si s tem pridobil kvoto za paralimpijske igre v Tokiu 2020. To bodo za Pinterja že osme igre, s katerih je domov prinesel že štiri medalje.

Več novic

Anja Štangar po poškodbi na zmagovalnem odru

Judoistka Anja Štangar se je uspešno vrnila po enoletni odsotnosti zaradi poškodbe kolena. Na tekmi svetovnega pokala v Talinu je v kategoriji do 52 kg stopila na najvišjo stopničko.

2

Evropski prvak Sporting premočan za Dobovec

Slovenski državni prvak v futsalu Dobovec Pivovarna Kozel je na tretji tekmi glavnega dela Lige prvakov v Podčetrtku izgubil proti evropskemu prvaku Sportingu z 0:3 (0:2).

1

22-letna Bilesova že ujela rekorderja Šerba

Ameriška gimnastična zvezdnica Simone Biles je v Stuttgartu osvojila še zlato medaljo v preskoku in se s 23. medaljo na svetovnih prvenstvih na vrhu večne lestvice izenačila s slovitim Vitalijem Šerbom.