Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

MMCTeden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Tenis

Đoković izločil še Schwartzmana za finale z Nadalom

Srbski tenisač Novak Đoković se je uvrstil v finale turnirja v Rimu, potem ko je s 6:3, 6:7 in 6:3 ugnal Argentinca Diega Schwartzmana. Đokovića v finalu čaka Španec Rafael Nadal, ki je imel precej lažje delo z Grkom Stefanosom Cicipasom (6:3, 6:4).

6

Več novic

Od dvoboja sester Williams ne bo nič - Serena ima znova težave s kolenom

Serena Williams je odpovedala nadaljnje nastope na turnirju WTA v Rimu. Vzrok so ponavljajoče se bolečine v levem kolenu, je pojasnila na prizorišču 3,5 milijona evrov vrednega turnirja.

2

Zidanškova v obeh nizih zapravila vodstvo, izpadla tudi Hercogova

Tamara Zidanšek je v prvem krogu turnirja serije Premier 5 v Rimu izgubila proti Ajli Tomljanović s 6:7 in 4:6. Slovenska igralka je kar šestkrat izgubila začetni udarec. Madison Keys je izločila Polono Hercog s 6:4 in 7:6.

4

Đoković osvojil masters v Madridu

Srbski tenisač Novak Đoković je v dveh nizih dobil finale mastersa v Madridu. S 6:3 in 6:4 je bil boljši od Grka Stefanosa Cicipasa. To je bil zanj že 74. osvojeni turnir.