Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Tenis

Veliko presenečenje Evansa: O zmagi nad Đokovićem bo govoril otrokom in vnukom

V osmini finala teniškega turnirja v Monte Carlu je presenetljivo izpadel prvi igralec sveta Novak Đoković, ki je izgubil prvič v letu 2021. S 6:4 in 7:5 ga je premagal Britanec Daniel Evans.

38

Več novic

Zidanškova zapravila številne priložnosti in ostala brez naslova v Bogoti

Tamara Zidanšek je v Bogoti zapravila veliko priložnost za prvi naslov na turnirjih WTA v karieri. V finalu je imela niz in brejk prednosti. Žilava domačinka Maria Camila Osorio Serrano je bila na koncu boljša s 5:7, 6:3 in 6:4.

49

Blaž Rola v mrzlem dnevu še sam ni verjel, da mu je uspelo

Blaž Rola je zmagovalec teniškega turnirja serije challenger v Splitu. V finalu je po dveh urah in 16 minutah igre premagal Blaža Kavčiča z 2:6, 6:3 in 6:2.

3

Zidanškova bo v nedeljo lovila prvi naslov na turnirjih WTA

Tamara Zidanšek se je uvrstila v finale turnirja serije WTA v Bogoti. V polfinalu je premagala Viktorijo Tomovo s 6:3 in 7:5. Obe igralki sta bili zelo nervozni, v ključnih trenutkih pa je Bolgarka popustila.