Rezultati iskanja

Večer DSR: Filmski večer od blizu na daljavo – Oroslan

Rokomet

Danci poslali razglašene Hrvate domov in osrečili Katarce

Po zmagi Katarja nad Argentino so rokometaši Hrvaške dobili izjemno priložnost, da se prebijejo v četrtfinale svetovnega prvenstva v Egiptu. Potrebovali so zmago nad Dansko, a so popolnoma pogoreli in izgubili kar s 26:38.

134

Več novic

Slovenci v črnih minutah zapravili vstopnico za četrtfinale

Slovenske sanje o uvrstitvi v četrtfinale SP-ja v rokometu so razblinjene, potem ko so gostitelji turnirja Egipčani remizirali z varovanci Ljubomirja Vranješa (25:25). Ključne so bile črne minute v drugem polčasu, ko so Slovenci zapravili prednost +5.

982

"Pokopale so nas neumnosti v drugem polčasu, naše in še od koga drugega"

"Žal so nas pokopale neke neumnosti v drugem polčasu, naše in še od koga drugega," je kapetan Jure Dolenec komentiral konec nastopov slovenske rokometne reprezentance na svetovnem prvenstvu. Selektor Ljubomir Vranješ meni, da to ni bil dan Slovenije.

83

Španski podpis pod egipčanske ambicije v naskoku na medaljo

Natanko pred 20 leti se je Egipt kot prva neevropska reprezentanca uvrstil v polfinale svetovnega rokometnega prvenstva. Podoben cilj ima tudi letos. Slovenci prvič na tem turnirju na stavnicah niso v vlogi favorita. Analizira Ognjen Backović.