Rezultati iskanja

MMCteden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Rokomet

Brezglavi napadi Celjanov in ukrajinska zmaga v Zlatorogu

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so izgubili tekmo 6. kroga Lige prvakov. V Zlatorogu so jih premagali ukrajinski rokometaši Motorja iz Zaporožja z 32:31.

30

Več novic

Uspeh v Zagrebu bo treba potrditi z zmago nad Motorjem

Borba, želja, odlična obramba in zbranost v napadu. Vse to je krasilo celjske rokometaši na tekmi z Zagrebom in seveda je le to pravi recept, da v sredo (začetek ob 18.45) "pade" še ekipa iz Zaporožja.

Vranješ namesto Blagotinška vpoklical Žabića

V tednu pred začetkom priprav za nastop na uvodnih tekmah kvalifikacij za evropsko prvenstvo leta 2022 na Madžarskem in Slovaškem je bil selektor Ljubomir Vranješ primoran vpoklicati novega rokometaša.

5

Krimovke iz Budimpešte praznih rok

Rokometašice Krima Mercatorja so v 5. krogu Lige prvakinj z 32:25 izgubile v Budimpešti pri Ferencvarosu. Še ob polčasu je semafor kazal 14:14, v 49. minuti pa 23:23.