Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Nogomet

Madžarski najstnik poskrbel za preobrat v Lendavi

Milan Klausz je Nafti 1903 prinesel prvo zmago po vrnitvi med prvoligaše. 19-letni madžarski napadalec je zadel v 75. in 81. minuti in poskrbel za preobrat po vodstvu Kalcerja Radomelj ob polčasu. Na koncu torej 2:1.

6

Več novic

Maribor po rdečem kartonu Romunov do lepe prednosti

Nogometaši Maribora, ki so prejšnji četrtek izpadli iz kvalifikacij za Evropsko ligo, so na prvi tekmi 2. predkroga Konferenčne lige premagali Universitateo Craiovo iz Romunije z 2:0. Oba zadetka so dosegli v drugem polčasu z igralcem več.

76

Sanjski uvod Olimpije v evropska tekmovanja

Z goloma Raula Florucza v 56. minuti in Dioga Pinta v sodnikovem podaljšku so nogometaši Olimpije na prvi tekmi 2. predkroga Konferenčne lige v Stožicah z 2:0 premagali Polisjo Žitomir iz Ukrajine.

136

Bravo dopolnil zmagoviti večer slovenskih klubov

V 2. krogu kvalifikacij za Konferenčno ligo so se kot zadnji izmed treh slovenskih klubov predstavili nogometaši Brava. Njihov tekmec v Mostarju je bil Zrinjski, Ljubljančani so se veselili zmage z 0:1.