Rezultati iskanja

MMCteden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Nogomet

Bayern po "petardi" tik pred osmim zaporednim naslovom

V 29. krogu Bundeslige so nogometaši Bayerna odpravili Fortuno iz Düsseldorfa s 5:0. Bavarci imajo pet krogov pred koncem že 10 točk naskoka pred dortmundsko Borussio. Že čez dva tedna lahko osvojijo 30. naslov v zgodovini kluba.

16

Več novic

Salzburg sedmič v zadnjih osmih letih do pokalne lovorike

Nogometaši Salzburga so zmagovalci avstrijskega pokala. Na petkovi večerni tekmi na celovškem stadionu Wörthersee so premagali drugoligaško ekipo Austrio Lustenau s 5:0 ter osvojili sedmi naslov v tem tekmovanju.

Rudonja: S Safetom Hadžićem sva v dobrih odnosih. Oba sva profesionalca.

Slovensko nogometno prvenstvo se bo nadaljevalo natanko čez teden dni. S prvega mesta bo krenila Olimpija, ki je ta teden dobila novega športnega direktorja. Po dveh letih odsotnosti se v klub vrača Mladen Rudonja.

15

Crvena zvezda pred praznimi tribunami do 31. naslova

Nogometaši Crvene zvezde so osvojili tretji zaporedni, skupno pa 31. naslov prvaka Srbije, potem ko so v petek na tekmi 27. kroga super lige premagali Rad na Banjici v Beogradu s 5:0 (3:0).