Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Odbojka

Finale se nadaljuje 17. aprila

Odbojkarska zveza Slovenije je določila termine preostalih tekem finala državnega prvenstva za ženske in moške. Finale v obeh konkurencah se bo nadaljeval v soboto, 17. aprila.

1

Več novic

Ljubljančani naredili prvi korak k ubranitvi naslova

Branilec naslova ACH Volley je na prvi finalni tekmi državnega prvenstva po izgubljenem uvodnem nizu na gostovanju premagal Merkur Maribor s 3:1. Prva dva niza sta se končala na 23, zadnja dva pa na 18 oziroma 20.

7

Težko delo za Calcit Volley na prvi tekmi

Odbojkarice Calcita Volleyja so se morale zelo potruditi za zmago na uvodni tekmi finalne serije državnega prvenstva. Novo KBM so premagale šele po petih nizih (3:2).

19

Zlati fantje izzivajo izkušene mojstre

Čeprav se jim je v minuti spremenilo vse, na čemer so gradili pol leta, se bodo mariborski odbojkarji izjemno samozavestni uprli ACH-ju, v katerem se dobro zavedajo, kako bo tekmec željan uspeha.