Tenis

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Odbojka

Slovenke začele priprave na EP, kjer želijo doseči "nov izjemen rezultat"

Slovenske odbojkarice so v Kranjski Gori začele priprave za evropsko prvenstvo, ki se bo začelo čez en mesec. Nasprotnice Slovenije v Lodžu bodo Belgija, Italija, Poljska, Portugalska in Ukrajina.

10

Več novic

Slovenci prek Kubancev v Ligo narodov

Slovenski odbojkarji so dobili finalni obračun pokala challenger v Stožicah. S 3:0 (24, 21, 21) so premagali Kubo in se uvrstili v Ligo narodov, naslednico Svetovne lige.

52

Slovenijo le še zmaga loči od Lige narodov

Slovenski odbojkarji so v polfinalu kvalifikacij za Ligo narodov premagali Beloruse s 3:1 in se tako uvrstili v veliki finale, kjer se bodo v nedeljo ob 20.30 zoperstavili Kubi za uvrstitev v naslednico svetovne lige.

45

Slovenci izgubili niz, nato pa strli Turke

Slovenski odbojkarji so na kvalifikacijskem turnirju za Ligo narodov v Stožicah zmagali drugič zapored, potem ko so s 3:1 (-23, 16, 15, 17) v nizih premagali Turčijo.