Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Hokej

Planko v 75. minuti izsilil odločilno tekmo v Podmežakli

V Alpski ligi bosta peti tekmi odločili o obeh finalistih. David Planko je v 75. minuti priigral Jeseničanom veliko zmago v Asiagu (2:3). Lustenau je premagal Olimpijo z 2:1 in izsilil peto tekmo v soboto zvečer v Tivoliju.

136

Več novic

Levi iz Lustenaua rjoveli po Tivoliju; Asiago do zaključnega ploščka v Podmežakli

Hokejistom SŽ-ja Olimpije se (še) ni uspelo prebiti v finale Alpske lige, saj so morali na tretji tekmi polfinala v Tivoliju priznati premoč Lustenauu (1:2). Jeseničani so doživeli grenek poraz proti Asiagu s 3:5 in zdaj zaostajajo z 1:2 v zmagah.

88

Po golu Kopitarja prebujenje in preobrat Vegasa

Anže Kopitar je v Ligi NHL prekinil 12 tekem dolgo strelsko sušo in v 29. minuti zadel za vodstvo Los Angelesa proti Vegasu z 2:0, a so Kralji na koncu izgubili z 2:4.

3

Carter iz Los Angelesa v Pittsburgh

Napadalec Jeff Carter, eden ključnih hokejistov Los Angeles Kingsov v pohodu na naslov v letih 2012 in 2014, je zamenjal sredino. Vodstvo kluba je 36-letnega Američana poslalo v Pittsburgh v zameno za dva izbora na naboru.