Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Hokej

Triglav in Slavija malce otežila delo favoritoma

Polfinale državnega hokejskega prvenstva se je začel brez pretresov, sta se pa Triglav in Slavija Junior kar dobro upirala favoriziranim Olimpiji in Jesenicam.

12

Več novic

Kralji kljub trem točkam Kopitarja poraženi na Floridi

Los Angeles je pri Floridi še sredi zadnje tretjine zaostajal z 0:4, nato pa je vajeti igre prevzel Anže Kopitar. Kapetan Kraljev je podelil dve podaji in še sam v 58. minuti zabil za 3:4, a izenačenja ni bilo in LAK se je še utrdil na dnu Zahoda.

4

Železarji po novi zmagi le še točko za končnico

SIJ Acroni Jesenice so dosegle še sedmo zaporedno zmago v Alpski ligi. Z uspehom v Asiagu po kazenskih strelih (1:2) so železarji le še točko za Lustenauom, ki v soboto prihaja v Podmežaklo.

15

Logar upa na dva derbija z Jeseničani, saj ga dolga pot v Lustenau ne mika

SŽ Olimpija si je v torek zvečer zagotovila prvo mesto po rednem delu Alpske lige. Dva zadetka je prispeval Miha Logar, ki je poleti prišel iz Francije in se izkazal za pravo okrepitev.