Mark Čepon je popeljal Celjane v vodstvo z 2:1, a je gostom uspel preobrat. Foto: www.alesfevzer.com

Celjani so povedli ob koncu prve tretjine z zadetkom Mikusa Mintautiškisa. Po izenačenju gostov v drugem delu so Celjani izkoristili prednost dveh igralcev in Mark Čepon je nekaj sekund pred koncem druge tretjine poskrbel za novo vodstvo.

A ga Celjani niso znali zadržati v zadnji tretjini; gostujoča ekipa je najprej ob izenačenih močeh na ledu prišla do 2:2, devet minut pred koncem pa ob "power playu" še do vodstva. V zadnji minuti in pol so skušali gostitelji tudi brez vratarja Jakoba Brandnerja osvojiti vsaj točko, a neuspešno.

V prvih dveh tekmah sezone so Celjani izgubili s slovenskimi tekmeci z Jesenic 1:6, nato pa proti Rittnu z 0:4. Naslednja tekma jih čaka v četrtek, ko bodo gostovali pri Meranu.