Varovanci Nika Zupančiča, ki vodijo na lestvici, so bili za nekaj razredov boljši od tekmecev. Po prvi tretjini so z dvema goloma Jesperija Viikiläja vodili z 2:0, že po njej bi lahko vodili še izdatneje.

Erik Svetina in Luka Ulamec sta v drugi tretjini vodstvo povišala na 4:0, Avstrijci so izid znižali, a Jeseničani so hitro odgovorili. Erik Pance, Timotej Kočar in Viikilä s svojim tretjim golom so poskrbeli za izid 7:1, ki so ga domači ob koncu tretjine znižali.

Z dvema igralcema več na ledu so gostje dosegli osmi gol, strelec je bil Andraž Zibelnik, na 9:2 je s svojim drugim golom povišal Svetina, končni izid 10:2 pa je postavil Gašper Glavič.

Jeseničani bodo naslednjo tekmo odigrali v petek, ko bodo gostili Feldkirch.