Potem ko so Jeseničani v prejšnjem krogu (domač poraz proti Kitzbühelu z 0:1) prvič to sezono ostali brez doseženega zadetka, tudi v Selvi v prvi polovici tekme niso bili učinkoviti. V prvi tretjini niso unovčili dveh obdobij z igralcem več, prav neverjetno pa je bilo razmerje v strelih po prvi tretjini: 1:23!

Tudi med 25. in 27. minuto rdeči niso uspeli zadeti, je pa zato na drugi strani Anthony De Luca z močnim strelom premagal Žana Usa in Gardeno v 29. minuti popeljal v vodstvo. To je trajalo le dobro minuto in pol, ko je "power play" unovčil Žan Jezovšek.

Na začetku 36. minute je za vodstvo z 1:2 poskrbel mladi Žan Špari Leben, ki je pobegnil obrambi, obdobje jeseniške premoči pa je v 37. minuti kronal Urban Sodja, ki se je dobro znašel pred vrati Gardene.

V zadnji tretjini so gostje zadeli še dvakrat. Branilec Maks Selan je ob strelu z modre črte zadel v 49. minuti, uspešen pa je bil tudi Gašper Seršen po podaji Jezovška.

Nekaj sekund pred koncem je končni izid postavil Hannes Kasslatter.