Liga ICEHL - Arhiv

Slaba predstava Olimpije v Linzu

Liga ICEHL Slaba predstava Olimpije v Linzu

18.10.2024

Hokejisti Linza so v 9. krogu Lige IceHL ugnali Olimpijo s 4:2. Črna krila so bila precej boljši tekmec. Oba zadetka za zmaje je dosegel Robert Sabolič.

Mahkovec z dvema zadetkoma potopil vodilni Gradec

Liga ICEHL Mahkovec z dvema zadetkoma potopil vodilni Gradec

13.10.2024

Hokejisti Olimpije nadaljujejo odlične predstave v Ligi IceHL. Vodilni Gradec je prvič v tej sezoni ostal brez točk. Zmaji so bili v 8. krogu boljši s 4:2 in ostajajo tik pod vrhom lestvice.

Olimpija ob vnovič neučinkoviti v igri z igralcem več prvič klonila v Tivoliju

IceHL Olimpija ob vnovič neučinkoviti v igri z igralcem več prvič klonila v Tivoliju

11.10.2024

Hokejisti Olimpije so doživeli prvi domači poraz v novi sezoni Lige IceHL. Bolzano je bil v Tivoliju v 7. krogu boljši z 2:5, potem ko je v zadnji tretjini dosegel štiri zadetke. Strelca za Olimpijo sta bila Žiga Pance in Blaž Tomaževič.

Hokejiste Olimpije okrepil češki veteran Červeny

Liga ICEHL Hokejiste Olimpije okrepil češki veteran Červeny

7.10.2024

Hokejistom Olimpije se je pridružil izkušeni češki napadalec Rudolf Červeny. 35-letnik je v bogati karieri igral v češki, švedski, finski ligi in Ligi KHL.

Olimpija z udarnim startom odnesla vse tri točke iz Feldkircha

Liga ICEHL Olimpija z udarnim startom odnesla vse tri točke iz Feldkircha

5.10.2024

Hokejisti Olimpije so se hitro pobrali po porazu v Innsbrucku. Vorarlberg, ki je v lanski sezoni dobil vse štiri medsebojne tekme, je v 6. krogu Lige IceHL izgubil proti zmajem z 2:5.

Neučinkoviti zmaji v Innsbrucku doživeli prvi poraz

Liga ICEHL Neučinkoviti zmaji v Innsbrucku doživeli prvi poraz

4.10.2024

Hokejisti Olimpije so doživeli prvi poraz v letošnji sezoni v Ligi IceHL. V 5. krogu je bil Innsbruck boljši s 3:0, čeprav so imeli zmaji precej več strelov.

Zmaji vsaj šest tednov brez Kerbashiana

Liga ICEHL Zmaji vsaj šest tednov brez Kerbashiana

2.10.2024

Kanadski hokejist Kale Kerbashian bo zaradi kolena odsoten od šest do osem tednov, je sporočila Olimpija. 34-letni napadalec se je poškodoval na tekmi z Asiagom.

Tomaževič: V dveh sezonah, ko me ni bilo v Tivoliju, se je klub močno dvignil

Liga ICEHL Tomaževič: V dveh sezonah, ko me ni bilo v Tivoliju, se je klub močno dvignil

30.9.2024

Velika želja vodstva hokejistov Olimpije so bile tri zmage na domačih tekmah na začetku sezone v Ligi IceHL. Zmaji niso osvojili le devet, ampak kar enajst točk. Vse tekme so dobili z zadetkom prednosti in imajo še veliko rezerve.

Olimpija strla Pustertal za najboljši start sezone

Liga ICEHL Olimpija strla Pustertal za najboljši start sezone

29.9.2024

Četrta tekma in četrta zmaga Olimpije! Po 40 minutah brez golov v Hali Tivoli se je napadu zmajev le odprlo na začetku zadnje tretjine. Dva gola v dveh minutah sta bila dovolj za minimalno zmago nad neugodnim Pustertalom z 2:1.

Kerbashian v zadnji minuti podaljška zagotovil Olimpiji veliko zmago v Celovcu

Liga ICEHL Kerbashian v zadnji minuti podaljška zagotovil Olimpiji veliko zmago v Celovcu

22.9.2024

Hokejisti Olimpije so sijajno začeli novo sezono. V 2. krogu Lige IceHL je podprvak KAC v Celovcu izgubil proti zmajem po podaljšku s 3:4. Odločilni zadetek je dosegel Kale Kerbashian 46 sekund pred koncem podaljška ob prednosti igralca več.

Simšič: Sanjski začetek sezone zame in za ekipo

Liga ICEHL Simšič: Sanjski začetek sezone zame in za ekipo

21.9.2024

V petek zvečer v Tivoliju ni bil na sporedu finale Lige IceHL, tudi končnica se še ni začela, to je bil 1. krog rednega dela. 3732 ljudi je napolnilo dvorano na Celovški 25 in poskrbelo za spektakel. Hokejisti Olimpije niso razočarali navijačev.

Uvod, ki obeta: skoraj poln Tivoli in zmaga prenovljene Olimpije

Liga IceHL Uvod, ki obeta: skoraj poln Tivoli in zmaga prenovljene Olimpije

20.9.2024

Hokejisti Olimpije so novo sezono Lige IceHL, v katero vstopajo s kanadskim vlagateljem in z veliko optimizma, odprli z zmago nad Beljakom s 3:2. V skoraj polni Hali Tivoli je bil junak večer Nik Simšič z dvema zadetkoma. Razmerje v strelih je bilo 31:28.

Liga ICEHL "Olimpija želi postati evropsko pomemben klub in krojiti vrh lige"

17.9.2024

V petek zvečer se v Tivoliju obeta spektakel. Hokejisti Olimpije bodo začeli novo sezono v Ligi IceHL proti Beljaku. Cilj zmajev je končnica, vse drugo bo neuspeh. Dolgoročni načrti so zelo ambiciozni in vodstvo kluba jih ne skriva.

Olimpija z odlično igro v zadnji tretjini odpravila Asiago ob koncu priprav

Liga ICEHL Olimpija z odlično igro v zadnji tretjini odpravila Asiago ob koncu priprav

13.9.2024

Hokejisti Olimpije so v Tivoliju uspešno končali priprave na novo sezono Lige IceHL. Z odlično igro v zadnji tretjini so odpravili Asiago s 5:2.

Pance in Ege zagotovila Olimpiji zmago nad KAC-em

Liga ICEHL Pance in Ege zagotovila Olimpiji zmago nad KAC-em

16.8.2024

Navijači Olimpije že nestrpno pričakujejo novo sezono v Ligi IceHL. 1113 gledalcev je napolnilo glavno tribuno Tivolija, zmaji pa so na prvi pripravljalni tekmi premagali celovški KAC z 2:1.

Liga ICEHL Pavlin: Celotno kariero sem čakal, da se zgodi premik v pravo smer v klubskem hokeju

5.8.2024

Za hokejiste Olimpije je konec poletnih počitnic. V Tivoliju so se zbrali na prvem skupnem treningu na ledu. Opravili so testiranja in niso skrivali, da so cilji v novi sezoni Lige IceHL visoki.

Olimpija bo v uvodnem krogu gostila Beljak

Liga ICEHL Olimpija bo v uvodnem krogu gostila Beljak

1.7.2024

Znan je razpored tekem Lige IceHL za sezono 2024/25. Hokejisti Olimpije bodo uvodno tekmo odigrali 20. septembra v Tivoliju proti Beljaku.

Američan Ege zadnja okrepitev Olimpije

Liga ICEHL Američan Ege zadnja okrepitev Olimpije

18.6.2024

Ameriški branilec Wyatt Ege je zadnja okrepitev hokejistov Olimpije. Nova sezona v Ligi IceHL se bo začela 20. septembra.

Dolgoletni reprezentant Gregorc po 17 letih igranja v tujini okrepil Olimpijo

Liga ICEHL Dolgoletni reprezentant Gregorc po 17 letih igranja v tujini okrepil Olimpijo

30.5.2024

Hokejski klub Olimpija je sporočil, da se ekipi pridružuje izkušeni branilec Blaž Gregorc. V več kot 15 letih je na mednarodnem prizorišču igral za več vidnih evropskih klubov.

Kanadčan Atwal okrepil obrambo Olimpije

Liga ICEHL Kanadčan Atwal okrepil obrambo Olimpije

16.5.2024

Branilec Arvin Atwal je nova okrepitev hokejistov Olimpije. Kanadčan je v pretekli sezoni prispeval 10 golov in 25 podaj za Pustertal, ki je izločil zmaje v kvalifikacijah za končnico Lige IceHL z 2:1 v zmagah.