Auston Matthews je zadel za 2:1. Foto: Reuters

Kralji so sicer povedli na začetku druge tretjine, ko je po podaji Anžeta Kopitarja zadel Alex Iafallo. Do konca tega dela tekme je izenačil Alexander Kerfoot. Odločilni sta bili 53. in 54. minuta, ko sta v razmiku 30 sekund zadela Auston Matthews in William Nylander.

Babcock: Bi morali zmagati s touchdownom?
"Morda bo kdo to zmago opisal kot grdo, a meni se je zdela lepa," je bil zadovoljen trener zmagovalcev Mike Babcock. "Tekma je bila dolgo izenačena, nekaj smo morali narediti in to nam je uspelo. Ne vem, kaj bi si še želeli? Da bi zmagali s touchdownom?" je še dodal.

Smith zabil oba gola za Vegas
Vegas je v gosteh z 2:1 premagal Columbus. Oba gola za zmagovalce je dosegel Reilly Smith, Marc Andre Fleury pa je zaustavil 29 strelov.

Liga NHL, tekme 5. novembra

Kopitar podal za edini gol Kraljev

TORONTO - LOS ANGELES 3:1
Kerfoot 34., Matthews 53., Nylander 54.; Iafallo 26. (podaja Kopitar)

NY ISLANDERS - OTTAWA 4:1
PHILADELPHIA - CAROLINA 4:1
COLUMBUS - VEGAS 1:2
MONTREAL - BOSTON 5:4
WINNIPEG - NEW JERSEY 1:2 (kazenski streli)
DALLAS - COLORADO 4:1
CALGARY - ARIZONA 4:3 (podaljšek)
VANCOUVER - ST. LOUIS 1:2 (podaljšek)
ANAHEIM - MINNESOTA 2:4
SAN JOSE - CHICAGO 4:2

Tekmi 6. novembra:
NY RANGERS - DETROIT
EDMONTON - ST. LOUIS

Vzhodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
Washington Capitals16112325
Boston Bruins15112224
New York Islanders14113022
Buffalo Sabres1594220
Carolina Hurricanes1595119
Toronto Maple Leafs1685319
Florida Panthers1473418
Montreal Canadiens1585218
Pittsburgh Penguins1586117
Philadelphia Flyers1475216
Tampa Bay Lightning1365214
Columbus Blue Jackets1557313
New Jersey Devils1345412
New York Rangers1256111
Ottawa Senators144919
Detroit Red Wings1641119
Zahodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
St. Louis Blues16103323
Edmonton Oilers16104222
Vancouver Canucks1593321
Nashville Predators1594220
Arizona Coyotes1594220
Vegas Golden Knights1695220
Calgary Flames1897220
Anaheim Ducks1797119
Colorado Avalanche1585218
Winnipeg Jets1687117
Dallas Stars1788117
Chicago Blackhawks1447311
Minnesota Wild1559111
San Jose Sharks16510111
Los Angeles Kings15510010