Anaheim je pripravljalno obdoboje sklenil s tretjo zmago na sedmih tekmah. Foto: AP

Mož odločitve je bil Max Comtois, ki je sprva 14 minut pred koncem ob igralcu več na ledu izenačil na 3:3, potem ko so Kingsi vodili z 2:1, ko je dvakrat zadel Gabriel Vilardi, in 3:2, ko je v peti minut zadnje tretjine zadel Vladimir Tkačev.

Kanadčan je nato v tretji seriji uspešno izvedel tudi odločilni kazenski strel. Najprej je v prvi seriji za Kralje zadel Vilardi, v drugi pa je izenačil Kevin Shattenkirk. Pred Comtoisom je bil na vrsti Anže Kopitar, toda v dvoboju ena na ena je bil uspešnejši vratar Anaheima John Gibson, ki je na tekmi sicer zbral 29 obramb.

Los Angeles je odigral zadnjo pripravljalno tekmo pred novo sezono. Na sedmih obračunih je trikrat zmagal. Sezono bodo Kopitar in druščina začeli v noči na petek ob 4.30 po slovenskem času, ko bodo gostili Vegas.