St. Louis je Los Angelesu prizadejal šesti poraz na desetih tekmah. Foto: Reuters

Po izenačeni prvi tretjini (1:1) je Los Angeles v 24. minuti v vodstvo popeljal Alex Iafallo. Med podajalci je bil tudi Anže Kopitar. Preobrat se je zgodil v slabih dveh minutah sredi druge tretjine, ko sta Jonathana Quicka (30 obramb) premagala Alex Pietrangelo in Robert Thomas.

Piko na i je z goloma v zadnji tretjini postavil Brayden Schenn, drugega je dosegel v prazno mrežo. Los Angeles je dobil tri zadetke ob igralcu manj na ledu. Izkoristek St. Louisa ob številčni premoči je bil 3/4. Jordan Binnington je zaustavil 33 strelov na svoja vrata.

Kralji so z osmimi točkami na repu razpredelnice v Zahodni konferenci. Slabši od njih sta le ekipi Chicaga in Minnesote s po šestimi točkami.