Barca je po prvi četrtini, v kateri je Nikola Mirotić dosegel kar 14 točk, vodila z 29:19, toda v drugi četrtini, ko sta se pri beograjski zasedbi razigrala Vladimir Štimac in James Gist, je pobudo prevzela Zvezda, ki je na odmor odšla s točko prednosti. Potem ko so Katalonci že povedli z nekoliko višjo prednostjo v tretji četrtini, pa je na krilih Kevina Punterja prvak Lige ABA naredil serijo 11:0 in pred zadnjimi desetimi minutami povedel s 66:60.

V zadnji četrtini sta Alex Abrines in Pierre Oriola za vodstvo s 77:70 zrežirala delni izid domače vrste 10:0. Gostje so se priključili le na točko (79:78), toda Mirotić in Pau Ribas sta odgovorila s trojkama. Mirotić se je na koncu ustavil pri 25 točkah. Pri Barci je bil dvomesten le še Brandon Davies. Najboljši strelec Beograjčanov je bil s 15 Lorenzo Brown.

Bayern je prvič v Evroligi premagal Maccabi. Tri minute in pol pred koncem so se gostje v Audi Domu približali le na dve točki zaostanka, toda Bavarci so srečanje končali z delnim izidom 12:2 in vpisali sedmo zmago v tej sezoni. 19 točk, največ v tej sezoni, je prispeval Nihad Đedović, pri izraelskem prvaku pa je bil s 14 najboljši Elijah Bryant. Žan Mark Šiško, ki se je decembra iz Kopra preselil v München, ni bil v kadru nemškega kluba.