Krka je držala korak z Zvezdo še pri izidu 13:7. Sledil je delni izid rdeče-belih 14:0, s katerim so prišli do zanesljivega vodstva (29:7). Novomeščani so do konca prve četrtine dosegli samo še štiri točke (31:11). Do polčasa je Crvena zvezda vodila za 29 točk (56:27). V tretji četrtini so Beograjčani višali prednost, ta del igre so končali s +37 (81:44). Beograjčani so 32 sekund pred koncem vodili že za 53 točk, kar je bil tudi končni izid.

Pri Crveni zvezdi so bili razpoloženi Javonte Smart s 24 točkami, Yago Dos Santos z 20 točkami in Luka Mitrović z 19 točkami. Pri Krki sta Miha Cerkvenik in Jurij Macura dosegla po devet točk.

Krko v zadnjih štirih krogih čaka hud boj za pobeg z zadnjega mesta, ki pomeni nazadovanje v Ligo ABA 2. Mornar ima sicer enako število zmag, a boljše medsebojno razmerje. Predzadnja ekipa bo igrala dodatne kvalifikacije z drugo ekipo Lige ABA 2.

Novomeščani bodo dve tekmi igrali doma, prihodnji teden s Splitom in v predzadnjem krogu s Cedevito Olimpijo, ter odšli na gostovanji k Igokei in Borcu.

Mornar ima podoben razpored. Igral bo z Igokeo, Cedevito Olimpijo ter Borcem, v zadnjem krogu pa ga čaka gostovanje pri FMP-ju.