Novomeščani so šest minut pred koncem vodili s 75:68, do zaključka tekme pa so dosegli vsega eno točko. Domžalčani so tako zadnjo četrtino dobili z 22:13.

Helios Suns je imel dva izstopajoča posameznika. Tadej Ferme, ki je s trojko 53 sekund pred koncem pokopal upe Krke za preobrat, je dosegel 22 točk, Blaž Mahkovic jih je dodal 19.

Pri Krki je Jurij Macura zbral 19 točk in 12 skokov, Mate Vucić se je izkazal z 18 točkami in 11 skoki.

Helios Suns ima na vrhu razpredelnice tri zmage prednosti pred najbližjimi zasledovalci, do konca rednega dela pa so še trije krogi oziroma en turnir, ki bo od 6. do 12. marca v Širokem Brijegu.

Krka je dva od treh porazov doživela v Banjaluki. Premoč je morala v prejšnjem krogu priznati tudi domačemu Borcu.