Corey Walden, ki je letos okrepil Crveno zvezdo (v lanski sezoni je igral za Partizan), je bil z indeksom 19 najboljši v domači zasedbi. Foto: Liga ABA/Crvena zvezda mts

Po petih krogih Lige Aba tako Crvena zvezda ostaja neporažena, Krka pa z eno zmago (nad Zadrom).

V prvi četrtini je oslabljena Krka igrala dobro v obrambi, še v 15. minuti je bilo 26:23. V nadaljevanju je beograjska evroligaška ekipa bolje zadevala od daleč (na koncu trojke 10/23) in razlika je ob koncu tretje četrtine presegla 20 točk, v 38. minuti pa 30 točk (83:52).

Pri Krki sta bila najučinkovitejša Adin Vrabac s 13 in Jure Škifić z 11 točkami. Razočaral je Rok Stipčević (3 točke), ki iz igre ni zadel (0/4).

Sorodna novica Koronavirus kroji urnik Olimpije: Zaradi okužb Budućnosti tekma prestavljena