Krka je pred domačim občinstvom doživela nov poraz. Foto: Krka/Drago Perko

Prva četrtina je pripadla gostom iz Beograda, zaključili so jo z 12 točkami prednosti (11:23). V drugi četrtini so Novomeščani zaigrali nekoliko bolje, ob polčasu so zaostajali za devet točk (30:39).

V tretji četrtini so varovanci Željka Obradović s serijo 0:7 povedli za 14 točk (38:52). Adonis Thomas je z deseto trojko Novomeščanov znižal zaostanek na 11 (46:57). Partizan je hitro znova povišal prednost na 16 (51:67). Krka se je dobri dve minuti pred koncem s serijo 6:0 približala na 10 točk zaostanka (57:67), Obradović je bil prisiljen vzeti minuto odmora.

Rok Stipčević je z dvema zaporednima trojkama minuto pred koncem Krko še bolj približal nasprotniku (63:71), a zmanjkalo je časa in moči za preobrat, kar je Partizan kaznoval s serijo 0:8 za končnih +16 (63:79).

Stipčević je bil s 15 točkami najboljši strelec domačih, dve manj je dosegel Adonis Thomas. Pri Partizanu pa je bil najbolj učinkovit s 15 Balša Koprivica.

Na prvi tekmi je Partizan visoko porazil Krko (92:45).