Prva četrtina je bila izenačena, ob koncu tega dela igre so varovanci Daliborja Damjanovića povedli za tri točke (12:15). V drugi četrtini so Novomeščani ves čas vodili, dve minuti pred odhodom na odmor so povedli z dvomestno prednostjo (21:32). Ob koncu prvega polčasa pa so povedli z najvišjo prednostjo 12 točk (22:34).

Tretjo četrtino je Borac začel odlično, po štirih minutah igre so s serijo 17:5 ujeli Krko (39:39). Leon Stergar je s trojko prekinil serijo gostiteljev (39:42). A le za kratek čas, saj je Borac po dolgem času povedel (45:44) in prednost nato tudi povišal na +5 (53:48). Jurij Macura je popravil zgrešen met Stergarja, skočil je in atraktivno zabil za novo vodstvo Krke (53:54). Nadaljevala se je izenačena igra, prvi pa so pobudo znova prevzeli košarkarji Borca z miniserijo (67:61).

Miha Lapornik je s trojko dobro minuto pred koncem znova približal Krko nasprotnikom (70:68). Jan Kosi je nato storil osebno napako, Marko Pecarski je bil polovično uspešen s črte prostih metov (71:68). Rok Stipčević je hitro stekel v protinapad, a pri metu za tri točke ni bil natančen. Gostje so bili po osebni napaki Krke znova polovično uspešni pri izvajanju prostih metov (72:68). Adonis Thomas je nato izgubil žogo, Lautaro Lopez je protinapad končal z zabijanjem (74:68). Zmago Borca je z zabijanjem potrdil Pecarski (77:68).

Pri Borcu je bil s 23 točkami najboljši Hunter Hale, pri gostih pa Thomas z 19.