Josh Allen je popeljal Buffalo do pete zmage v sezoni. Foto: Reuters

Billsi so vodili večji del tekme, vseeno pa so se v zadnji četrtini znašli v zaostanku, potem ko je domači kicker Harrison Butker zadel prosti strel za vodstvo z 20:17. Buffalo je dobro minuto pred koncem dosegel odločilne točke, Josh Allen je s 14 jardov v končno cono poslal Dawsona Knoxa. Allen je tekmo končal s 329 jardi in tremi podajami za zadetek. Ekipi sta se pomerili v zadnjih dveh končnicah, obakrat pa je zmagal Kansas City.

Še šesta zmaga za Philadelphio
Philadelphia ostaja edina neporažena ekipa, v divizijskem obračunu je ugnala Dallas s 26:17. V prvi četrtini ni bilo doseženih točk, v drugi pa so gostitelji eksplodirali z 20 zaporednimi točkami. Dallas se ni vdal, do začetka zadnje četrtine je znižal na 20:17, nato je tekmo odločil DeVonta Smith, ki je z ujeto podajo postavil izid tekme. Domača obramba je Cooperju Rushu prestregla kar tri podaje.

Saquon Barkley je v 22 poskusih pridelal 83 jardov. Foto: Reuters

Giantsi so že pri petih zmagah
Čeprav imajo letos Giantsi več zmag kot Baltimore, je vseeno manjše presenečenje, da je New York ugnal Ravense. Ti so sicer na začetku zadnje četrtine povedli z 20:10, nato je gostiteljem uspel veliki preobrat. Najprej je Daniel Jones podal Danielu Bellingerju, nato je Julian Love prestregel podajo Lamarju Jacksonu, v zadnji minuti pa je Saquon Barkley s tekom za en jard postavil izid tekme.

Dober začetek sezone tudi za Vikinge
Enako razmerje in porazov (5-1) ima tudi Minnesota, ki je v gosteh ugnala Miami s 24:16. Odločilne tekme je prispeval Dalvin Cook, ki je tri minute pred koncem s tekom kar za 53 jardov Vikinge popeljal v vodstvo s 24:10. Pri gostiteljih je Kirk Cousins podal za dva zadetka.