Jalen Hurts je nesporno št. 1 v Philadelphii (trenutno pa tudi v celotni Ligi NFL). Foto: Reuters

Jalen Hurts je s podajami zbral 153 jardov in dva zadetka, tokrat pa je izrazito izstopal s tekom, na ta način je namreč pridobil kar 157 jardov, s čimer je popravil nov klubski rekord med tekači. Odličen je bil tudi "klasični tekač" Miles Sanders (143 jardov in dva zadetka). Eaglesi so na tleh prednjačili, razmerje osvojenih jardov je bilo kar 363:106 v njihovo korist.

Pri Packersih se je v tretji četrtini poškodoval Aaron Rodgers, trenutni lastnik nagrade MVP, ki je že prej igral s poškodovanim prstom. Packersi so praktično brez možnosti za preboj v končnico, Philadelphia pa ohranja status najboljše ekipe leta.

Lamar Jackson je po tekmi objavil neprimeren tvit, ki je letel proti jeznemu navijaču. Dobre tri ure pozneje je zapis izbrisal. Foto: Reuters

Jacksonvillu se je tveganje obrestovalo
Za presenečenje dneva je poskrbel Jacksonville, ki je ugnal Baltimore z 28:27. Ravensi so vodili večji del tekme, zadnjič so povedli dve minuti pred koncem, ko je Lamar Jackson podal Joshu Oliverju, nato so Ravensi izvedli še akcijo za dve točki, ki jim je prinesla prednost enega zadetka (27:20). A gostitelji se niso predali, 14 sekund pred koncem je Marvin Jones ujel podajo za zadetek (27:26), namesto zanesljivega strela za podaljšek so se odločili za veliko bolj tvegano akcijo za dve točki, ki jim je prinesla četrto zmago v sezoni.