Sedem! Pittsburgh je šele drugič v bogati zgodovini kluba sezono začel s sedmimi zaporednimi zmagami. Foto: Reuters

Ravensi so prvi polčas dobili s 17:7, dobro igrali v obrambi, saj napadu Jeklarjev niso dopustili niti ene točke. Gostje so zadetek dosegli že v prvi minuti, ko je domači podajalec Lamar Jackson prvič v karieri vrgel prestreženo podajo, ki jo je obrambni igralec na drugi strani (to je bil Robert Spillane) pretvoril v zadetek.

Žoga tokrat ni bila prav varna v rokah Lamarja Jacksona. Foto: Reuters

Veliko napak Jacksona
A v nadaljevanju se je razživela obramba Pittsburgha in nadlegovala Jacksona (vrgel je dve prestreženi podaji, štirikrat se je znašel na tleh, izgubil pa je še dve žogi). Lanski MVP ima letos težave proti dobrim ekipam (podobno je bilo tudi pri porazu proti Kansasu). Na drugi strani je zimzeleni Ben Roethlisberger (21/32, 182 jardov) podal dve podaji za zadetek.

Cook skuhal presenečenje
Nepričakovano je izgubil Green Bay, ki je doma klonil proti letos skromnemu divizijskemu tekmecu Minnesoti z 28:22. Ključ do zmage Vikingov je bil tekač Dalvin Cook, ki se je vrnil po poškodbi. Postal je prvi igralec od leta 1970, ki je v prvih štirih napadih dosegel prav toliko zadetkov.

Drew Lock je podal za tri zadetke. : Reuters

Lock blestel v zadnji četrtini
Velik preobrat je uspel Denverju, ki je v drugi četrtini proti LA Chargersom zaostajal s 3:24, na koncu pa se veselil zmage z 31:30. Domači podajalec Drew Lock je vse svoje tri podaje za zadetek vrgel v zadnji četrtini, odločilno ob izteku časa, ko je v končni coni našel KJ Hamlerja.

Tua začel z zmago
Uspešno pa je kariero začel Tua Tagovailoa, ki je prvič začel tekmo in popeljal Miami do zmage nad LA Ramsi z 28:17. Pri podajah sicer ni blestel (12/22, 93 jardov, ena podaja za zadetek), a so Dolphinsi v drugi četrtini dosegli kar tri zadetke na tri načine (med drugim so v končno cono pritekli po fumblu in vračanju punta).