Mihajlo Radojković. Foto: Zala Gole

V 46. minuti je s sedmih metrov za 33:26 zadel Filip Glavaš. S tremi zaporednimi goli so se gostje približali na 36:32, dobro minuto pred koncem je Jernej Avsec celo znižal na 37:36. Na drugi strani je s svojim petim zadetkom dvoboj odločil Vid Miklavec, zmago pa potrdil Radojković.

Enako število točk kot Trimo ima tudi Celje Pivovarna Laško. Aktualni državni prvaki so s 35:21 v gosteh ugnali Sviš. V Ivančni Gorici so srečanje odločili že v prvem polčasu, ki so ga dobili za deset, potem ko so dali še enkrat več golov od nasprotnikov. S sedmimi goli je bil najboljši strelec tekme Tim Cokan, ki je štirikrat zadel s sedmih metrov.

Točko manj ima na tretjem mestu Gorenje, ki je slavilo v Ljubljani. Velenjčani so Slovan premagali s 36:29. Tekmo so začeli s 5:0, nato povedli za sedem. Najbližje so gostitelji prišli na -2, več pa niso zmogli. Z 11 goli, od tega osmimi s sedmih metrov, je bil najuspešnejši posameznik tekme Tilen Sokolič pri gostih, v domači vrsti pa je z osmimi izstopal Aleksa Tufegdžić.