Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Ni najdenih zadetkov.

Plavanje

Sara IsakovićŠport: Plavanje
Krovna zvezaPlavalna zveza Slovenije

Medalje na največjih tekmovanjih

Olimpijske igre (0-1-0 = 1)
- 2. mesto: Sara Isaković (200 m prosto), Peking 2008

Svetovna prvenstva (0-0-0 = 0):

Pred osamosvojitvijo:
- 2. mesto: Borut Petrič (1.500 m prosto), Berlin 1978
- 3. mesto: Darjan Petrič (1.500 m prosto), Guayaquil 1982

Evropska prvenstva (2-5-10 = 17)
- 1. mesto: Sara Isaković (200 m prosto), Eindhoven 2008
- 1. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Debrecen 2012

- 2. mesto: Anja Čarman (800 m prosto), Madrid 2004
- 2. mesto: Anja Čarman (200 m hrbtno), Madrid 2004
- 2. mesto: Alenka Kejžar (200 m prsno), Madrid 2004
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Eindhoven 2008
- 2. mesto: Peter John Stevens (50 m prsno), London 2016

- 3. mesto: Igor Majcen (1.500 m prosto), Sheffield 1993
- 3. mesto: Metka Šparovec (50 m hrbtno), Carigrad 1999
- 3. mesto: Alenka Kejžar (200 m mešano), Berlin 2002
- 3. mesto: Matjaž Markič (50 m prsno), Madrid 2004
- 3. mesto: Anja Klinar (400 m mešano), Madrid 2004
- 3. mesto: Matjaž Markič (50 m prsno), Budimpešta 2006
- 3. mesto: Sara Isaković, Anja Klinar, Urša Bežan, Mojca Sagmeister (4 x 200 m prosto), Debrecen 2012
- 3. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Berlin 2014
- 3. mesto: Tjaša Oder (800 m prosto), London 2016
- 3. mesto: Peter John Stevens (50 m prsno), Glasgow 2018

Pred osamosvojitvijo:
- 1. mesto: Borut Petrič (400 m prosto), Split 1981
- 2. mesto: Anton Cerer (200 m prsno), Monte Carlo 1947
- 2. mesto: Borut Petrič (1.500 m prosto), Split 1981
- 2. mesto: Borut Petrič (400 m prosto), Rim 1983
- 2. mesto: Borut Petrič (1.500 m prosto), Rim 1983
- 3. mesto: Anton Cerer (200 m prsno), London 1938
- 3. mesto: Borut Petrič (1.500 m prosto), Jönköping 1977
- 3. mesto: Darjan Petrič (400 m prosto), Split 1981
- 3. mesto: Darjan Petrič (400 m prosto), Rim 1983
- 3. mesto: Matjaž Koželj (200 m delfin), Bonn 1989

Svetovna prvenstva v kratkih bazenih (3-7-3 = 13)
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Moskva 2002
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Indianapolis 2004
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Manchester 2008

- 2. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Moskva 2002
- 2. mesto: Alenka Kejžar (400 m mešano), Moskva 2002
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Šanghaj 2006
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Manchester 2008
- 2. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Carigrad 2012
- 2. mesto: Damir Dugonjić (100 m prsno), Carigrad 2012
- 2. mesto: Peter John Stevens (50 m prsno), Windsor 2016

- 3. mesto: Alenka Kejžar (100 m mešano), Atene 2000
- 3. mesto: Blaž Medvešek (200 m hrbtno), Moskva 2002
- 3. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Indianapolis 2004

Evropska prvenstva v kratkih bazenih (18-17-22 = 57)
Peter Mankoč- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Valencia 2000
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Antwerpen 2001
- 1. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Antwerpen 2001
- 1. mesto: Anja Čarman (400 m prosto), Antwerpen 2001
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Riesa 2002
- 1. mesto: Blaž Medvešek (200 m hrbtno), Dublin 2003
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Dublin 2003
- 1. mesto: Alenka Kejžar (200 m mešano), Dublin 2003
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Dunaj 2004
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Trst 2005
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Helsinki 2006
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Debrecen 2007
- 1. mesto: Anja Čarman (200 m hrbtno), Debrecen 2007
- 1. mesto: Matjaž Markič (50 m prsno), Reka 2008
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Reka 2008
- 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Szczecin 2011
- 1. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Herning 2013
- 1. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Netanja 2015

- 2. mesto: Alenka Kejžar (200 m prsno), Rostock 1996
- 2. mesto: Nataša Kejžar (100 m mešano), Sheffield 1998
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Lizbona 1999
- 2. mesto: Anja Čarman (800 m prosto), Antwerpen 2001
- 2. mesto: Alenka Kejžar (100 m mešano), Antwerpen 2001
- 2. mesto: Alenka Kejžar (200 m mešano), Riesa 2002
- 2. mesto: Alenka Kejžar (100 m mešano), Dublin 2003
- 2. mesto: Blaž Medvešek (200 m hrbtno), Dunaj 2004
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Helsinki 2006
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Carigrad 2009
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Eindhoven 2010
- 2. mesto: Tanja Šmid (200 m prsno), Eindhoven 2010
- 2. mesto: Anja Klinar (400 m mešano), Eindhoven 2010
- 2. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Szczecin 2011
- 2. mesto: Damir Dugonjić (100 m prsno), Szczecin 2011
- 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Chartres 2012
- 2. mesto: Anja Čarman, Damir Dugonjič, Peter Mankoč in Nastja Govejšek (4 x 50 mešano), Chartres 2012

- 3. mesto: Alenka Kejžar (100 m hrbtno), Rostock 1996
- 3. mesto: Alenka Kejžar (200 hrbtno), Rostock 1996
- 3. mesto: Nataša Kejžar (100 m mešano), Lizbona 1999
- 3. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Valencia 2000
- 3. mesto: Anja Čarman (200 m hrbtno), Valencia 2000
- 3. mesto: Blaž Medvešek (200 m hrbtno), Valencia 2000
- 3. mesto: Peter Mankoč (50 m hrbtno), Antwerpen 2001
- 3. mesto: Alenka Kejžar (200 m mešano), Antwerpen 2001
- 3. mesto: Alenka Kejžar (400 m mešano), Antwerpen 2001
- 3. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Riesa 2002
- 3. mesto: Alenka Kejžar (100 m mešano), Riesa 2002
- 3. mesto: Alenka Kejžar (400 m mešano), Riesa 2002
- 3. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Dublin 2003
- 3. mesto: Emil Tahirovič (50 m hrbtno), Dunaj 2004
- 3. mesto: Matjaž Markič (50 m prsno), Trst 2005
- 3. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Trst 2005
- 3. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Debrecen 2007
- 3. mesto: Emil Tahirovič, (50 m prsno), Reka 2008
- 3. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Carigrad 2009
- 3. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Eindhoven 2010
- 3. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Chartres 2012
- 3. mesto: Damir Dugonjić (100 m prsno), Herning 2013

Prijavite se na e-novice