Hokejska Liga NHL
Gala predstava Anžeta Kopitarja v trdnjavi Denver
Prvi Kralj po Robitaillu s štirimi goli na eni tekmi, 23. marec 2018 ob 08:01 Anže Kopitar je rekordni sezoni dodal še en presežek. Prvič je v Ligi NHL zabil štiri gole in bil junak obračuna v Denverju, kjer je Los Angeles odpravil neposrednega tekmeca za končnico kar s 7:1.
103
Rekord Kopitarja: Leta 1993 Gretzky, zdaj Hrušičan
44
21. marec 2018 ob 08:04 Anže Kopitar je s podajo ob zadetku Dustina Browna v 29. minuti obračuna hokejistov Los Angelesa proti Winnipegu dosegel 82. točko v sezoni in s tem popravil svojo najboljšo znamko v Ligi NHL iz ...
Carter odločil poslastico v Minnesoti
12
20. marec 2018 ob 08:17 Hokejisti Los Angelesa so v noči na torek v Ligi NHL po podaljšku v gosteh premagali Minnesoto s 4:3. Mož odločitve je bil Jeff Carter. Kalifornijci marca igrajo po sistemu toplo-hladno.
Finski najstnik navdušuje v Ligi NHL
7
19. marec 2018 ob 09:23 V Ligi NHL poteka ogorčen boj za končnico. Na Zahodu so pomembne zmage dosegli Colorado, Anaheim in St. Louis, spodrsnilo pa je Dallasu, ki tako ni izrinil Los Angelesa z osmega mesta.
Keith Kinkaid ustavil vseh 38 strelov Los Angelesa
10
18. marec 2018 ob 09:01 Hokejisti Los Angelesa so v boju za končnico Lige NHL odpovedali proti New Jerseyju, ki je v Staples Centru zmagal z 0:3.
Nashville prvi, ki si je v NHL-u zagotovil mesto v končnici
2
17. marec 2018 ob 10:13 Hokejisti Nashvilla so na gostovanju v Denverju s 4:2 odpravili Colorado in so prvo moštvo, ki so si zagotovili nastop v končnici Lige NHL.
28
16. marec 2018 ob 07:20 Hokejisti Los Angelesa so v boju za končnico premagali Detroit s 4:1, pri vseh štirih golih Kraljev pa je sodeloval Anže Kopitar.
Los Angelesu le točka proti zadnji Arizoni Hokejisti Los Angelesa so po streljanju kazenskih strelov izgubili v Arizoni (3:4), tako da so proti najslabši ekipi Zahodne konference iztržili le točko.
9
Kingsi prek Vancouvra znova na zmagovalni poti Hokejisti Los Angelesa so v noči na torek v Ligi NHL s 3:0 premagali Vancouver. Med strelce se je vpisal tudi slovenski as Anže Kopitar.
11
Kopitar po najvišjem porazu sezone: Včasih je lažje, da izgubiš 7:1 kot pa 2:1 Hokejisti St. Louisa so hudo krizo prekinili na najboljši način, saj so Los Angeles, neposrednega tekmeca za končnico Lige NHL, v gosteh premagali kar s 7:2.
14
Kingsi v Staplesu prevelik zalogaj za Washington Hokejisti Los Angelesa so v noči na petek v Staples Centru dobili obračun Lige NHL proti Washingtonu. Bilo je 3:1. Gostitelji so povedli v 16. minuti obračuna, ko je v polno zadel Jeff Carter.
6
Schultz odločil napet obračun v Pittsburghu Hokejisti Pittsburgha so v noči na torek v Ligi NHL šele po podaljšku strli odpor žilavega Calgaryja. V 63. minuti tekme je odločil Justin Schultz.
1
Zadnja tretjina Kingsov za pozabo Hokejisti Los Angelesa so v Ligi NHL v zadnjih desetih minutah zapravili vodstvo s 3:1 in proti Chicagu izgubili s 3:5.
7
Nashville do zmage v podaljšku, Vegas klonil tretjič zapored Hokejisti Nashvilla so v Ligi NHL zmagali sedmič zapored, potem ko so v Vancouvru v podaljšku strli odpor gostiteljev s 3:4. Po 43 sekundah dodatka je zadel Calle Jarnkrok.
1
Ključna poteza uspela Jeffu Carterju Hokejisti Los Angelesa so uvodno tretjino proti Columbusu izgubili z 2:0, nato so zabili pet zaporednih golov in se veselili tretje zaporedne zmage. Alex Iafallo je zabil dva gola.
10
Zadnji Buffalo še drugič v dveh tednih presenetil vodilno Tampo Vodilna ekipa Lige NHL Tampa Bay je na domačem ledu doživela nepričakovan poraz proti zadnjeuvrščenemu moštvu Vzhodne konference Buffalu, ki je na Floridi v podaljšku slavil z 2:1.
1
69. in 70. točka Kopitarja v novi zmagi nad Vegasom Hokejisti Los Angelesa so drugič v 24 urah premagali vodilno ekipo Zahodne konference Lige NHL. Po zmagi pred domačimi navijači so v Las Vegasu slavili s 4:1.
42
Kopitar eden izmed junakov velike zmage nad Vegasom Hokejistom Los Angelesa je v noči na torek v Ligi NHL uspel veliki met. V izjemno napeti tekmi so strli divizijskega tekmeca in vodilno moštvo Zahodne konference, Vegas Knightse.
13
Kraljem v zadnji minuti skoraj uspelo izničiti zaostanek dveh golov Čeprav so hokejisti Los Angelesa še v zadnji minuti domače tekme proti Edmontonu zaostajali z 2:4, so se veselili izenačenja na 4:4, a veselje je bilo preuranjeno.
15
Chicago napravil uslugo Los Angelesu Hokejisti San Joseja so v noči na soboto izgubili gostovanje v Ligi NHL pri Chicagu. Blackhawksi so bili boljši s 3:1.
3
Izbor
Citat za prebrat
link
Walter Hofer
1
16. november 2018 ob 20:20 To je bila izključno moja odločitev in gre za to, da bom takrat dosegel starost za upokojitev. Imam nekaj ponudb z različnih področij, tudi zunaj smučarskih skokov. A za zdaj o tem še ne razmišljam.
Več novic ...
Anketa: 16. november 2018 ob 22:36

Ste na tekmi med Slovenijo in Norveško opazili napredek v igri slovenske nogometne reprezentance?