Ingrid de Oliveira je dogodek komentirala z besedami, da vsakdo greši. Foto: AP
Ingrid je noč preživela s kajakašem Pedrom Da Silvo. Foto: Reuters

Samo predajanje mesenim užitkom ne bi bilo sporno, če 20-letna Ingrid tega ne bi počela noč pred finalnim nastopom v sinhronih skokih v vodo z 10-metrskega stolpa. Tam se je Ingrid s tri leta mlajšo partnerico Giovanno Pedroso odrezala zelo slabo, uvrstili sta se na zadnje mesto.

Po neuspehu je jezna Giovanna povedala, kaj je eden izmed razlogov za slabo uvrstitev -maratonski seks, zaradi česar je bila Ingrid v finalu preveč utrujena. Tudi Pedrosa ni imela mirne noči, saj jo je "grešnica" vrgla iz sobe.

"Štiri leta sem čakala na olimpijske igre, ona pa se je raje zabavala in me vrgla iz sobe," je dejala Pedrosova medijem.

Potem ko sta v sredo končali na zadnjem, osmem mestu v finalu, sta že napovedali, da v prihodnje ne bosta več sodelovali.

Oliveira je dogodek komentirala z besedami, da vsakdo greši.

23-letni kajakaš na divjih vodah Pedro Da Silva je v finalu osvojil šesto mesto, drugo mesto in tako srebrno medaljo je osvojil slovenski kajakaš Peter Kauzer.

Amanhã começa o sonho Ps: Eu estreio dia 09 às 16:00 horas na plataforma 10 metros sincronizada#SomosTodosTimeBrasil

A photo posted by ƗŇǤŘƗĐ ØŁƗV€ƗŘΔ (@ingrid.oliveira96) on Aug 4, 2016 at 3:52am PDT

15 Dias para a Cerimônia de Abertura todos jogos

A photo posted by ƗŇǤŘƗĐ ØŁƗV€ƗŘΔ (@ingrid.oliveira96) on Jul 21, 2016 at 2:47am PDT