Rafael Leao (levo) je potrdil zmago Milana. Foto: EPA

Na 15. gostovanju v tej sezoni so že po prvem polčasu vodili z 2:0, končni izid pa je v 94. minuti postavil Rafael Leao. Pri gostiteljih, ki se borijo za obstanek, je Jasmin Kurtić igral vso tekmo.

Že v 8. minuti je po podaji Zlatana Ibrahimovića zadel Ante Rebić, v 44. minuti pa je prednost gostov povišal Franck Kessie po hitri izmenjavi žoge Thea Hernandeza in švedskega napadalca.

Ibrahimović je v 60. minuti prejel neposredni rdeči karton zaradi protestiranja pri sodniku, sicer pa naj bi bil blizu podaljšanja pogodbe z rdeče-črnimi. "Samo še nekaj malenkosti je treba urediti," je potrdil direktor kluba Paolo Maldini.

Z igralcem več je Parma v 66. minuti znižala izid, ko je zadel Riccardo Gagliolo, na koncu pa je Leao razblinil vse dvome o zmagovalcu.