Rezultati iskanja

MMCteden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Prva liga

Ivanović z dvojčkom proti Aluminiju skočil na vrh lestvice strelcev

S tekmo med Olimpijo in Aluminijem se je končal 13. krog Prve lige. V Stožicah so bili s 3:0 boljši ljubljanski nogometaši. Dvakrat je v polno zadel Đorđe Ivanović, končni izid pa je postavil Andres Vombergar.

88

Koprčani vsaj za en dan zasedli vrh lestvice; Mura strla Gorico

Nogometaši Kopra so na uvodni tekmi 13. kroga državnega prvenstva z 2:1 ugnali Bravo in najmanj do srede prevzeli vodstvo na lestvici. Varovanci Mirana Srebrniča so v izjemnem nizu, saj so neporaženi že osem prvenstvenih tekem zapored.

38

V sredo štajerski derbi novembra še neporaženih Celja in Maribora

Po prvi tretjini Prve lige TS sta na vrhu Maribor in Olimpija, ki ju čez deset dni v Stožicah čaka drugi letošnji derbi, še prej pa bosta ta teden odigrala še po dve tekmi. Popustila je Mura, ki je na zadnjih sedmih srečanjih zmagala samo enkrat.

7

Dangubić zadel za zmago prvakov v Domžalah

Nogometaši Celja so v Domžalah odigrali zadnjo tekmo 12. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Zmagali so z 1:0. Predtem so Sežanci gostovali pri Aluminiju, mreža se v Kidričevem ni zatresla.

15

Maribor s polnim izkupičkom iz Šiške; Vombergar potopil Muro

Nogometaši Maribora so na uvodni tekmi 12. kroga državnega prvenstva z 2:1 premagali Bravo v gosteh, s čimer ostajajo na vrhu lestvice. Na drugo mesto se je zavihtela Olimpija, ki je z 1:0 porazila Muro. Tretji pa je po remiju (1:1) z Gorico Koper.