Rezultati iskanja

Deli Televizija MMC Radio Kazalo

Prva liga

Jašaragić v 80. minuti odločil primorski derbi

4. krog Prve lige, v ospredju katerega je bil derbi med Mariborom in Olimpijo, je sklenil primorski derbi med Gorico in Koprom. V Športnem parku Nova Gorica so slavili gostje z 1:2.

36

Prva liga

Sešlar in Elšnik zadela za zmago prvouvrščene Olimpije nad zadnjim Mariborom

Na nogometnem derbiju med Mariborom in Olimpijo v Ljudskem vrtu, prvem v letošnji sezoni, so z 0:2 zmagali Ljubljančani in še osolili poletne rane vijoličastih. Po štirih krogih so trdno na vrhu lestvice, njihovi tekmeci pa so zadnji in zaostajajo 9 točk.

418

Prva zmaga Domžal in že tretji poraz Brava

Nogometaši Domžal so na edini sobotni tekmi 4. kroga Prve lige Telemach v Spodnji Šiški z 0:1 premagali Bravo in se prvič v tej sezoni veselijo osvojenih treh točk.

20

Kraševci z desetimi igralci do zmage v popoldanski pripeki

Z golom Jakoslava Stankovića v 83. minuti je Tabor Sežana na uvodni tekmi 4. kroga prve lige z 1:0 premagal Celje, kljub temu da je od 54. minute igral z nogometašem manj. To je prva zmaga Kraševcev v novi sezoni, s katero so pobegnili z dna lestvice.

23

Popolna Olimpija po še večje vodstvo, Maribor želi prekiniti slabši niz

Vrhunec četrtega kroga Prve lige bo nedeljski derbi med Mariborom in Olimpijo, ki se bo v Ljudskem vrtu začel ob 20.15. Ekipi pred tekmo kroga prihajata s povsem različno popotnico.