Felipe Massa je bil najhitrejši na dopoldanskem treningu. Foto: EPA
Sebastian Vettel
Sebastian Vettel je na prvem treningu dosegel 4. čas, na drugem pa je bil tretji. Foto: Reuters

Vozniki so na jutranjem treningu večinoma testirali novosti, ki so jih pripravili za četrto dirko v sezoni. Massa je bil le malo na stezi, saj je prevozil le 11 krogov (večina med 17 in 22 krogi). Za 77 tisočink je prehitel Fernanda Alonsa. Na tretjem mestu je bil blizu tudi Nico Rosberg (Mercedes), ki je zaostal dobro desetinko. V eni sekundi se je zvrstilo devet voznikov.

Räikkönen (Lotus) je dobil popoldanski trening. Drugo in tretje mesto sta osvojila dirkača Red Bulla, Mark Webber in svetovni prvak Sebastian Vettel.

Kvalifikacije bodo na sporedu v soboto ob 13.00, dirka pa bo v nedeljo ob 14.00.