Sorodna novica Anderson napolnil mrežo Celja

Branilci naslova iz Podmežakle so imeli z Lustenauom presenetljivo veliko dela in šele v končnici strli žilave goste. V uvodnih dveh delih je bila igra popolnoma izenačena, minimalno prednost jeseniške ekipe pa je Lustenau vedno znova izničil.

Tehtnica se je začela gibati na stran Jesenic v 47. minuti, ko je Erik Svetina zadel za 4:3. Lustenau se še ni predal, verjetno pa je bila ključna obramba Žana Usa, ki je gostom pri golu prednosti ubranil kazenski strel. Domači so si oddahnili šele v 57. minuti, ko je Anže Prostor povišal na 5:3. V zadnji minuti je zabil še Tim Borse.

Predtem so za Acroni gole dosegli Martin Bohinc (16.), Lovro Kumanović (30.) in Tadej Čimžar (31.).