Ivo Jan
Ivo Jan se zeveda, da bo moral Gradec precej izboljšati formo, če želi računati na končnico. Foto: www.alesfevzer.com

Strelca sta bila Jonas Almtorp in Matthew Fornataro. Za končnih 0:3 je v 55. minuti poskrbel Stephen Werner.

Varovanci Iva Jana so bili boljši nasprotnik, kar potrjuje tudi razmerje v strelih, ki je bilo kar 47:19 v korist Gradca. Višji poraz je preprečil Oliver Roy, ki je zbral 44 obramb.

Tavželj kaznovan z dvema tekmama prepovedi
Olimpija je pred 500 gledalci nastopila le s 14 igralci v polju. Njihove težave pa so se še povečale v 18. minuti, ko so Andreju Tavžlju dosodili udarec tekmeca v glavo, tako da je dobil pet minut in še disciplinsko kazen igre. Disciplinska komisija ga je v sredo kaznovala z dvema tekmama prepovedi igranja.

Ta teden bosta na sporedu še dva kroga, v petek bodo zmaji gostovali pri Celovcu, v nedeljo pa gostili Salzburg.