Rezultati iskanja

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Hokej

Kopitar poskrbel za zmago LA-ja nad mestnimi tekmeci

Anže Kopitar je prispeval odločilni gol za zmago Los Angelesa proti mestnim tekmecem Anaheimu po kazenskih strelih s 4:3. Kapetan je bil edini uspešni izvajalec kazenskih strelov.

1

Več novic

Paradies v 78. minuti odločil v Podmežakli - Jesenice na pol poti do polfinala

Jeseniški hokejisti so na drugi tekmi četrtfinala Alpske lige premagali Asiago s 3:2 po podaljšku. Odločilni zadetek je dosegel Philippe Paradies v 78. minuti ob prednosti igralca več. Železarji vodijo že z 2:0 v zmagah. Ritten je ugnal SŽ Olimpijo s 4:0.

59

Justin Williams in Carolina korak bližje končnici

Carolina ni igrala za Stanleyjev pokal že desetletje, a se bo to očitno zdaj spremenilo. Kapetan Justin Williams je v 59. minuti izsilil podaljšek pri neposrednem tekmecu Pittsburghu, Hurikanom pa je zmago v "loteriji" prinesel branilec Dougie Hamilton.

1

Tampa Bay dobila predsedniški pokal; Los Angeles uradno brez končnice

Tampa Bay je s skalpom Arizone (4:1) že devet tekem pred koncem postala uradno najboljše moštvo rednega dela Lige NHL, za kar so Strele prvič v svoji zgodovini dobile predsedniški pokal in bodo prve nosilke končnice za Stanleyjev pokal.