Anže Kopitar bo tudi v novi sezoni glavni adut Kingsov v napadu. Lani je bil z 81 točkami (34+47) 17. najboljši strelec v najboljši hokejski ligi na svetu. Foto: EPA

Hrušičan tokrat ni premagal nasprotnega vratarja Curtisa McElhinneyja, zato pa je bil podajalec kar pri polovici golov svojega moštva.

Prvi strelec domačih je bil Jack Johnson z dvema goloma in podajo. Ryan Smyth, kapetan Dustin Brown, Andrej Loktjonov, Wayne Simmonds in Michal Handzus so vsak dosegli po gol in podajo. En gol je dosegel tudi Kyle Clifford. LA je že v 1. tretjini povedel s 4:0, tri minute pred koncem pa je vodil že z 8:1.

Druga pripravljalna zmaga
To je bila četrta pripravljalna tekma Los Angelesa v novi sezoni. Kralji so s 4:2 premagali Colorado, s katerim se bodo znova pomerili v soboto v Las Vegasu. Na hkratnem obračunu deljenih moštev s Kojoti pa so doživeli dva poraza: v Los Angelesu po rednem delu z 1:3, v Phoenixu pa po podaljšku z 1:2. Po "Frozen Fury" čaka Kingse še povratno srečanje v Anaheimu.

Sezono bo Los Angeles začel 9. oktobra pri svojem krvniku v končnici, Vancouver Canucksih.