Tekmo je odločil Brandon Pirri. Foto: Reuters

Mreži sta v prvih dveh tretjinah mirovali. Ključna je bila 44. minuta, ko so gostitelji pritiskali z igralcem več. V dolgi akciji se je plošček odbil na desno stran, kjer ga je pričakal Brandon Pirri in spravil v mrežo. Drugi zadetek so dosegli v zadnji minuti, ko je Alex Tuch zadel v prazno mrežo.

Vegas v zadnji tretjini strl Kralje

Razmerje v strelih na vrata je bilo kar 48:17. Vratar Kingsov Jack Campbell, ki je imel poškodovano koleno, je prvič po 10. novembru stopil med vratnici in ubranil 46 strelov.

Na zimski klasiki je Boston v Indiani premagal Chicago s 4:2.

Tekme 1. januarja:
VEGAS - LOS ANGELES 2:0
Pirri 44., Tuch 60.

Zimska klasika v Indiani:
CHICAGO - BOSTON 2:4
76.126; Perlini 9., Kahun 32.; Pastrnak 13., Bergeron 39., Kuraly 51., Marchand 60.

NASHVILLE - PHILADELPHIA 4:0


Tekme 2. januarja:
OTTAWA - VANCOUVER
DETROIT - CALGARY
NY RANGERS - PITTSBURGH
DALLAS - NEW JERSEY
COLORADO - SAN JOSE
ARIZONA - EDMONTON

Vzhodna konferenca
EkipaTekmeZmagePoraziPKTočke
Tampa Bay Lightning40317264
Toronto Maple Leafs392611254
Washington Capitals382411351
Columbus Blue Jackets392313349
Pittsburgh Penguins392112648
Boston Bruins402214448
Buffalo Sabres402113648
Montreal Canadiens402114547
New York Islanders382113446
New York Rangers381714741
Florida Panthers381715640
New Jersey Devils381516737
Carolina Hurricanes381617537
Detroit Red Wings411519737
Philadelphia Flyers391519535
Ottawa Senators401521434
Zahodna konferenca
EkipaTekmeZmagePoraziPKTočke
Winnipeg Jets392512252
Calgary Flames402412452
Vegas Golden Knights432415452
Nashville Predators412415250
San Jose Sharks412113749
Colorado Avalanche401913846
Anaheim Ducks411915745
Dallas Stars402016444
Vancouver Canucks421919442
Minnesota Wild381817339
Edmonton Oilers391818339
Arizona Coyotes391720236
Chicago Blackhawks421521636
Los Angeles Kings411622335
St. Louis Blues371518434