Bojan Zajc je lahko zelo zadovoljen s predstavami svojih varovancev v Slohokej ligi. Foto: MMC RTV SLO

Izbranci Pavla Kavčiča so pred 1.000 navijači odigrali eno najboljših tekem v sezoni in v vseh elementih igre nadigrali mlade zmaje. Dve minuti pred koncem tekme je na ledu izbruhnil pretep, ki je za 15 minut prekinil srečanje. Toda po nekaj izključitvah so tekmo le nadaljevali in izpeljali do konca.

Črno-beli so čvrste temelje nove zmage postavili že v prvi tretjini, ko so povedli s 3:0, nato dodali še dva gola in tekma je bila dokončno odločena. Dvakratni strelec za domače je bil Miloš Babić, po gol pa so dosegli Nemanja Vučurević, Pavle Ogrizović, Jure Kralj in Marko Kovačević. Edini zadetek za Olimpijo je dal Luka Jurič.
Prvo in tretjo tekmo v Pionirju je Partizan dobil s 4:2, zeleno-beli so bili na drugi tekmi v Tivoliju boljši z 1:0, na četrti pa s 5:2.