Ivo Jan je dosegel en zadetek in prispeval dve podaji. Foto: MMC RTV SLO

Jeseničani so začeli sijajno. Miha Bremec je že v 27. sekundi zatresel ljubljansko mrežo. Ko so imeli gostitelji igralca več, je Nik Lahajnar po hitrem protinapadu povišal na 0:2. Izjemen štart mladih Jeseničanov je v 11. minuti zaokrožil Klemen Žbontar. Ken Ograjenšek je v 14. minuti znižal, a je Denis Crnkič v zadnji minuti prvega dela znova zadel za tri zadetke prednosti gostov (1:4).

Zmaji so se prebudili v drugi tretjini. Klemen Sodržnik in Ivo Jan sta v minuti znižala na 3:4. Ob "power playu" tri minute pred koncem je Rok Klavžar izenačil, odločilni zadetek pa je v 58. minuti dosegel David Sefič po podaji Ograjenška. Olimpija je imela veliko premoč v strelih na vrata (54:24). Zmaji imajo po šestih krogih maksimalen izkupiček.