Andrej Vasilevski je ubranil vseh 31 strelov. Foto: Reuters

Tampa je v soboto izgubila pri San Joseju, s čimer je bilo konec njenega niza 16 tekem, ko je osvojila vsaj eno točko. Pri novi zmagi je imel veliko zaslug še Andrej Vasilevski, ki je ustavil vseh 31 strelov. 24-letni Rus je bil sicer tik pred tekmo izbran na tekmo vseh zvezd, kjer bo zamenjal poškodovanega Careyja Prica.

Winnipeg je s 7:4 ugnal Colorado. Za zmagovalce se je med strelce vpisalo sedem hokejistov, Mark Scheifele in Jacob Trouba sta ob golu prispevala še po dve podaji.

Liga NHL, tekme 8. januarja:
BOSTON - MINNESOTA 4:0
BUFFALO - NEW JERSEY 5:1
NY ISLANDERS - CAROLINA 3:4
PITTSBURGH - FLORIDA 5:1
WASHINGTON - PHILADELPHIA 5:3
DETROIT - MONTREAL 2:3
TAMPA BAY - COLUMBUS 4:0
ST. LOUIS - DALLAS 1:3
WINNIPEG - COLORADO 7:4
VEGAS - NY RANGERS 4:2
SAN JOSE - EDMONTON 7:2

Tekme 9. januarja:
CHICAGO - NASHVILLE
CALGARY - COLORADO
ANAHEIM - OTTAWA

Vzhodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
Tampa Bay Lightning43338268
Toronto Maple Leafs422713256
Washington Capitals422612456
Boston Bruins432514454
Pittsburgh Penguins432413654
Buffalo Sabres432314652
Columbus Blue Jackets422415351
Montreal Canadiens442316551
New York Islanders412314450
Carolina Hurricanes422017545
Florida Panthers411717741
New York Rangers421718741
New Jersey Devils421619739
Detroit Red Wings451622739
Philadelphia Flyers431522636
Ottawa Senators431523535
Zahodna konferenca
Ekipa
ZPPKToč.
Calgary Flames442713458
Vegas Golden Knights462715458
San Jose Sharks452513757
Winnipeg Jets422713256
Nashville Predators442615355
Dallas Stars442317450
Colorado Avalanche432015848
Minnesota Wild422118345
Anaheim Ducks431917745
Vancouver Canucks452021444
Edmonton Oilers432020343
Arizona Coyotes421821339
Chicago Blackhawks451622739
St. Louis Blues411720438
Los Angeles Kings441724337