Domžalčani tako nadaljujejo odlične predstave v domači dvorani, v kateri so letos še neporaženi. Tokrat so povsem nadigrali Novomeščane, ki niti v enem trenutku niso bili blizu zmagi.

Gostitelji so tekmo odprli z vodstvom 17:2, Blaž Mahkovic je že v uvodu pokazal, da je zelo razpoložen.

Najvišja prednost Sunsov v prvem polčasu je znašala 21 točk, v tretjini četrtini pa je narasla kar na 28 (60:32). Dolenjci so jo nato nekoliko znižali, a Aljaž Bratec po odmoru z dvema trojkama ni dovolil, da bi se Krka nevarneje približala.

Mahkovic je dosegel 27 točk, zadel je sedem metov za tri točke. Zelo dobro predstavo je pokazal tudi Bine Prepelič, ki je 11 točkam dodal deset skokov.

Pri Krki je Miha Lapornik zbral 22 točk, pomoč je imel le v Jaki Klobučarju, ki je dosegel 13 točk.