Dva dni po polfinalnem porazu v Pokalu Spar, ko jo je na Kodeljevem zanesljivo premagala Cedevita Olimpija, se je Krka znova odpravila v Ljubljano. Tokrat je gostovala v Tivoliju, kjer je brez težav na kolena spravila Ilirijo, ki si je tudi zagotovila Ligo za prvaka.

V drugi četrtini je vrsta Daliborja Damjanovića naredila delni izid 10:1, s katerim je povedla z dvomestno razliko, na odmor pa je odšla s prednostjo 47:33. Gostje so nato na začetku drugega polčasa naredili še serijo 13:5 in si priigrali 22 točk naskoka. 20 točk so vodili še v 34. minuti, nato pa je domača zasedba znižala visok zaostanek in omilila poraz.

Prvi strelec zadnje tekme na slovenskih parketih pred premorom za reprezentančne kvalifikacije je bil Leon Stergar, ki je prispeval 23 točk. 17 jih je pristavil Miha Lapornik, 11 pa Luka Lapornik. Prvi strelec Ilirije je bil Niko Bačvič s 15.