Varovanci Daliborja Damjanovića so imeli nekaj težav le na začetku prve četrtine, ko so gostje iz Laškega povedli najprej za osem (13:5), nato pa še za devet točk (19:10) v sedmi minuti.

Toda nato je Krka z delnim izidom 22:4 že do konca prve četrtine postavila stvari na svoje mesto.

V prvih minutah druge četrtine so se Laščani približali na -6, a je nato domače moštvo znova strnilo vrste in si do polčasa priigralo 18 točk naskoka.

Sorodna novica Zlatorog bi jo rad zagodel velikim, Helios se spogleduje s finalom

Strelsko razpoloženi Novomeščani so v drugem delu le še povišali prednost, stotico pa presegli že v 34. minuti srečanja. Na koncu je razlika znašala kar 50 točk.

Pri domačih se je najbolj izkazal Temple Gibbs jr. s 24 točkami, od tega 17 v prvem polčasu v vsega 13 minutah, 20 jih je dodal še Leon Stergar, Rok Stipčević pa se je ustavil pri 17. Pri gostih je bil najbolj razpoložen Jan Kellner z 20 točkami.