Gostitelji so imenitno začeli tekmo. Dosegli so prvih 13 točk na tekmi in po desetih minutah vodili z 31:16. Jordan Mickey, ki je bil z 18 točkami prvi strelec Zenita, je v uvodni četrtini dal kar 16 točk. Najvišja domača prednost je znašala 17 točk (27:10), Münchenčani pa so v nadaljevanju zaigrali bolje. V tretji četrtini je celo sledil preobrat in na krilih Darruna Hilliarda (24 točk) in Coreyja Waldna (20) so povedli za osem.

Moskovski CSKA je sporočil, da bo "nekaj tekem" izpustil njegov najboljši posameznik Tornike Šengelia. Gruzijski košarkar, ki je bil MVP 2. in 3. kroga Evrolige, ima težave z ramenom.

Zadnjih deset minut je bilo znova v znamenju Zenita. Potem ko so Bavarci tretjo četrtino dobili s 25:11, so z enakim izidom Peterburžani zadnjo. Odločilen je bil napadalni skok Alexa Poythressa minuto in 16 sekund pred koncem. Američan je nato dosegel koš, zatem pa še zadel dodatni prosti met za 75:68. Slovenski organizator igre Žan Mark Šiško je igral dobrih 20 minut, v statistiko pa vpisal sedem točk, štiri skoke in dve podaji.

4. krog:
ZENIT - BAYERN
79:71 (31:16, 12:19, 11:25, 25:11)
Mickey 18, Poythress 14; Hilliard 24 ... Šiško 7 (2/5 za dve, 1/1 za tri), 4 skoki in 2 podaji v 20 minutah.