Tyler Dorsey je bil s 16 točkami drugi strelec Fenerbahčeja. Foto: EPA

Olympiacos je povedel z 0:5, Fener pa je hitro prevzel vodstvo, prvo četrtino je končal s točko prednosti (18:17). V drugi četrtini je Olympiacos vodil s 23:27, Fener pa je na krilih Carsena Edwardsa naredil delni izid 9:0, povedel je za pet točk (32:27). Na odmor je Olympiacos odšel s točko prednosti (32:33).

Grška ekipa je vodila večino tretje četrtine, največ za pet točk (40:45). Olympiacos je vodil za točko pred zadnjo četrtino (48:49). V tej se je izenačena igra nadaljevala. Fenerbahče je tri minute pred koncem povedel za šest točk (67:61). Vodstvo je povišal na +7 (70:63), Pierre Dyshawn pa je zadel trojko za ohranjanje prednosti +7 (73:66). Shaquielle McKissic je tudi zadel za tri (73:69), toda časa za preobrat je zmanjkalo.

Pri domačih sta bila sicer najboljša Dyshawn Pierre in Tyler Dorsey s 17 oziroma 16 točkami, medtem ko je pri gostih izstopal Shaquielle Mckissic z 20.