Španci so tudi na tretji tekmi ves čas nadzorovali položaj, vodili tako rekoč od začetka do konca, njihova zmaga ni bila vprašljiva, čeprav se gostitelji niso hoteli predati.

Nekdanji slovenski reprezentant Anthony Randolph, košarkar Reala, je na igrišču preživel dobre štiri minute, a se je v statistiko vpisal le z izgubljeno žogo.

Najboljši strelec pri Realu je bil Sergio Llull, dosegel je 18 točk.

Bolj izenačeno je bilo drugo torkovo srečanje med Anadolu Efesom iz Carigrada in Armanijem Milanom, pred katerim sta bili ekipi izenačeni v zmagah.

Italijani so še pet minut pred koncem tekme vodili s 63:61, nato pa so si domači z delnim izidom 11:0 zagotovili zmago. Trojki sta zadela Shane Larkin in Vasilije Micić, Tibor Plaiss pa je ob košu zadel še dodaten prosti met.

Pri zmagi 77:65 je za Turke Micić dosegel 20, Plaiss 17, Larkin pa 16 točk, pri gostih je bil s 16 točkami najučinkovitejši Devon Hall.