Mike James je za zmago CSKA-ja nad Valencio zadel vseh sedem metov iz igre, manj natančen pa je bil pri prostih metih (5/9). Foto: EPA

Najboljši strelec je bil Jeffery Taylor z 19 točkami, dobro je igral tudi Anthony Randolph – dosegel je 15 točk, od tega tri trojke, ob tem je imel še pet skokov.

CSKA je visoko zmagal pri Valencii (71:96). Mike James je ob brezhibnem metu iz igre (7/7) dosegel 20 točk, v statistiko je v manj kot 20 minutah igre vpisal še 5 podaj in 2 skoka. S statističnim indeksom 28 je bil najkoristnejši igralec (MVP) 1. kroga.

Himki je z 89:83 ugnal Maccabi. V tretji četrtini je vodil že za 17 točk, gostje so se v finišu približali na le štiri točke. Aleksej Šved je zbral 22 točk in šest podaj.

Panathinaikos je bil v dvorani OAKA s 87:82 boljši od Crvene zvezde. Ob polčasu je bilo 37:35, tretjo četrtino pa je grška ekipa dobila z 29:18. Prvi strelec je bil Nick Calathes z 21 točkami. 32-letni Američan James Gist, ki je med letoma 2012 in 2019 igral pri Panathinaikosu, je za Crveno zvezdo dosegel 22 točk.