Evroligaška Crvena zvezda je v drugi četrtini (27:9) zagospodarila na igrišču in v nadaljevanju zlahka nadzirala položaj. Foto: Liga ABA/Crvena zvezda mts

Tekma ni ponudila kakšnih posebnih užitkov, še manj pa napetosti, saj so si gostitelji z odlično drugo četrtino (27:9) in z natančnim metom iz igre (v prvem polčasu 50-odstoten met; pri Krki le 33-odstoten) priigrali prednost 45:24.

Sorodna novica Cedevita Olimpija v napeti končnici na kolena spravila še Partizan

V nadaljevanju Zvezdina zmaga v nobenem trenutku ni bila ogrožena (največja razlika je bila 28 točk), čeprav je v zadnji četrtini dosegla le 12 točk.

Pri zmagovalcih nihče ni bil dvoštevilčen, največ točk (9) sta dosegla Nathan Wolters (vse v prvem polčasu) in Ognjen Kuzmić. Rok Stipčević je bil s 17 točkami (prosti meti 7/8) prvi strelec Krke, ki je imela 19 izgubljenih žog in le 9 podaj (tekmeci 20).

Krka je po 18. porazu še naprej prikovana na dno lestvice Lige ABA.