Koper Primorska je v zaključku tekme s trojko Marka Jagodića Kuridže, ki je bil s 17 točkami najboljši strelec tekme, upravičila vlogo favorita.

Krka pa je z dobrim odporom skozi vseh štirideset minut dokazala, da ima spoštovanja vredno zasedbo, ki bo trd oreh za vsakega tekmeca.

Jagodić Kurdiža zelo razpoložen
To so prejšnji teden na svojih plečih občutili že igralci iz Podčetrtka, ki so domov odšli z minusom 31 točk, tokrat pa še serijski prvaki iz pretekle sezone, ki so izgubili skok z 29:42. Na svojo srečo so imeli dovolj razpoloženih igralcev, predvsem Marka Jagodića Kuridžo (8 skokov, 5 podaj, 9 prejetih osebnih napak), ki je minuto in pol pred koncem zadel trojko za 65:59, ki je gostom dokončno spodrezala krila.

Poleg Jagodića Kuridže (indeks 25) so bili pri domačih dvomestni še Ivan Marinković (11 točk), Stephen Jeffrey Holt (trojke 3:7) ter Lance Harris (met iz igre 5:14) z desetimi točkami, pri Krki pa je s 17 točkami in 11 skoki izstopal 206 centimetrov visoki Američan nigerijskih korenin Gani Oladimeji Lawal.