Gostje so sicer bolje začeli in povedli z 8:1. A nadaljevanje je bilo boljše za domače, ki so že v prvi četrtini tekmece hitro ujeli. V drugi četrtini so si nabrali deset točk naskoka in jih devet še obdržali ob polčasu.

A v tretji četrtini te prednosti še niso znali obdržati. Rogaška je izničila zaostanek (45:45), ni pa zmogla preobrata. Krka je spet pobegnila za šest točk. Odločilnih za razplet tekme je bilo nato prvih pet minut zadnje četrtine. V teh so gostje zmogli le točko, Krka je znova prišla do dvoštevilčnega naskoka, ki ga je nato do konca tekme dvignila na 20 točk.

Pri zmagovalcih je Jure Škifič dosegel 21 točk, Vasilije Vučetić pa 18, pri Rogaški je bil s 15 najučinkovitejši David Nichols.

Pred prekinitvijo tekmovanj bosta v sredo še dve tekmi, tekmo 6. kroga bosta v skupini za obstanek igrala Zlatorog Laško in Hopsi Polzela, v skupini za prvaka pa bo še zaostala tekma 5. kroga Helios Suns – GGD Šenčur.