Rogaška je navijačem pripravila stresen večer s srečnim koncem. Gostitelji so izjemno slabo začeli srečanje. Na začetku druge četrtine so zaostajali že za 20 točk (10:30). Toda naslednjih enajst minut je bilo za domače precej boljših, tekmece so vztrajno lovili in jih pri izidu 41:41 ujeli.

Helios je osem minut pred koncem zaostajal le še za točko (55:54), nato pa je Rogaška do konca tekme znova igrala zanesljivo in na koncu zmagala za pet točk.

Za Rogaško je Marko Pajić prispeval 13 točk, eno manj pa Mirza Sarajlija. Pri gostih je izstopal Đoko Šalić s 27 točkami, 12 pa jih je dodal Miha Fon.

Nova zmaga Koprčanov
Koprčani so se na Cetinju veselili 16. zmage in ostajajo zanesljivo na prvem mestu. Tekma je bila izenačena do tretje četrtine. Bolje so začeli gostje, ki so prepričljivo dobili prvo četrtino, a so se domači v drugi vrnili in nato držali korak s Koprčani vse do zadnje četrtine. V 32. minuti je bilo še 56:58, potem pa so gostje pobegnili in slavili za 14 točk.

Lance Harris je prispeval 21 točk, Marko Jagodić Kuridža pa je 19 točkam dodal še 12 skokov.