Šestkratni svetovni prvak Sebastien Ogier se je v Mehiki veselil šeste zmage. Foto: EPA

Organizacijski odbor relija se je v dogovoru z vsemi ekipami in vodilnimi osebami Mednarodne avtomobilistične zveze odločil, da bo v soboto končalo tekmovanje po posebni etapi Rock&Rally, na kateri je 36-letni Ogier podvojil svojo prednost pred svojimi zasledovalci.

S tem se bodo vsi lažje vrnili domov
"Odpoved zadnjega dneva tekmovanja bo vsem ekipam in medijem omogočilo, da se vrnejo v svoje države, saj je pričakovati, da se bodo vse meje zaprle zaradi epidemije novega koronavirusa," je pojasnil direktor dirke Patrick Suberville.