Kelechi Iheanacho je dosegel že 12. zadetek na zadnjih devetih tekmah. Leicester je zelo blizu druge uvrstitve v Ligo prvakov. Foto: Reuters

Crystal Palace je že v 12. minuti povedel, natančen je bil Wilfried Zaha. V drugem polčasu pa se je tehtnica prevesila na stran Leicestra. V 50. minuti je bil uspešen Timothy Castagne za izenačenje, zmago pa je priboril Kelechi Iheanacho v 80. minuti. Z desetih metrov je poslal žogo pod prečko.

Joe Willock je šokiral Liverpool tik pred koncem tekme na Anfieldu. Foto: Reuters

Klopp: Lige prvakov prihodnjo sezono si sploh ne zaslužimo
Lanski prvak Liverpool si je privoščil nov spodrsljaj, saj je na Anfieldu le remiziral z Newcastlom (11). "Sodeč po tej predstavi, si Lige prvakov prihodnjo sezono sploh ne zaslužimo," je dejal trener Jürgen Klopp.

Redsi so sicer povedli, ko je že po treh minutah zadel Mohamed Salah, nato pa so zapravili številne priložnosti. Trent Alexander-Arnold, Diogo Jota in Sadio Mane so vsi imeli lepe priložnosti, da bi povišali prednost, a jih niso kronali z zadetki, kar se jim je maščevalo v sodnikovem dodatku.

Najprej so imeli srečo, saj je videosodnik razveljavil gol za izenačenje gostov Calluma Wilsona zaradi kontroverzne roke, a vseeno niso znali ubraniti prednosti. Nato je v zadnjih sekundah za 1:1 v 95. minuti zadel Joe Willock.

Timo Werner je potreboval kar nekaj časa, da se je prilagodil na Premier ligo. Nemški napadalec je dosegel izjemno pomemben gol v boju za četrto mesto. Foto: Reuters

Werner priigral Chelseaju tri točke
Chelsea ima zdaj štiri točke prednosti pred Liverpoolom. Edini gol na londonskem obračunu z West Hamom je dosegel Timo Werner dve minuti pred odmorom po lepi akciji in podaji branilca Bena Chillwella.

Rdeči vragi odnesli le točko z Elland Roada
Manchester United je na 13. zaporedni tekmi ostal neporažen, a s petim remijem v tej seriji gotovo ni zadovoljen. Na Elland Roadu se je z Leedsom razšel brez golov in za vodilno ekipo prvenstva Manchester Cityjem pet krogov pred koncem zaostaja deset točk.

Rdeči vragi so ostali neporaženi že na 24. zaporednem gostovanju, večji del tekme so imeli sicer pobudo, toda posebej lepih priložnosti si niso priigrali, posebej nevarni pa niso bili niti gostitelji. Še najbližje golu je bil ob koncu prvega polčasa gostujoči napadalec Marcus Rashford, odlično je izvedel prosti strel, ki pa mu ga je vratar Illan Meslier ubranil.